SEO-Studio представляє огляд найцікавіших фраз минулого тижня.
Світ SEO не стоїть на місці – тренди, інновації, конференції. І тут завжди знаходиться місце для свіжих думок та ідей, чи просто коментарів. SEO-Studio тримає руку на пульсі і пропонує вам познайомитися з найяскравішими SEO-фразами минулого тижня.
ZXCV0014 щодо товару чи послуги, про яку вони вперше почули у момент отримання грошей, — це брудна технологія”. Антон Носік, відомий онлайн-діяч Рунету. ¦Сказав – і викрив усіх “блогозірок”, які отримують гроші (і пристойні гроші!) за свої публікації. Список сколихнув весь Інтернет.
ZXCV0025 у вільному доступі файли для завантаження Windows та MS Office”. Doctor Juta, простий український блогер Між іншим, це він не десь таке знайшов (наприклад, на ex.ua), а на сайті МВС, зламаному (щоправда, ненадовго) хакерами.
“Facebook не створювався для того, щоб бути компанією. Facebook створювався для того, щоб виконувати соціальну місію: зробити світ більш пов’язаним і відкритим” Марк Цукерберг, засновник Facebook Один одному не заважає, як бачимо.
ZXCV0047 закрили черговий торрент-трекер чи пірата не поспішайте обурюватись. Останнім часом образ інтернет-піратів занадто ідеалізований. Блогер zyalt на сторінках ЖЖ Автор відкриває таємницю існування підпільного Інтернету, де “пірати” торгують зброєю, підробленими документами і займаються іншими огидними справами.
ZXCV0058 Вірін, експерт з інтернет-досліджень та інтернет-маркетингу
Пан експерт відзначає зростання користувачів мережі Інтернет і серед них – зростання кількості людей, які хоча б раз купували в Інтернеті.
“Деякі фінансові оцінки, які ми проводили до цих пір, показують, що нам нема на що скаржитися” Юрій Мільнер, співвласник Facebook У процесі обговорення виходу Facebook на біржу Юрій Мільнер дав зрозуміти, що не здогадається, що не думає, що не буде.
ZXCV0081 Туреччину за чужий рахунок — весела штука. Зібралися, знайшли інвестора і покотили. Насправді стартап — це похід у гори. Все вірно, але звідки у пана Білоусова знання про поїздку до Туреччини за чужий рахунок? 🙂
ZXCV0 навіть зубочисток, якщо від самого початку не підготовлено ґрунт для довірчих відносин” Артем Овечкін, експерт зі збільшення продажів та мікромаркетингу ¦Як бачимо, навіть у мережі Інтернет не можна забувати про традиційний брендинг. Все сплелося в сучасному бізнесі – онлайн та офлайн…
Прес-служба SEO-Studio