Віталій Цуд, генеральний директор маркетингового агентства SEO-Studio, виступив партнером та акціонером видання запустив екс-главред «Forbes Україна» Євген Шпітко разом із редакційною командою.
“З професійною командою цього медійного стартапу нас пов’язують кілька років плідної співпраці”, – розповідає Віталій. “Впевнені, що в динамічному сучасному світі інформацією потрібно ділитися, швидко її аналізувати і формувати свою точку зору. З людьми, які вміють це робити, нам завжди на шляху. Саме тому я впевнений, що Mind чекає успіху”.
Видання буде наголошувати на аналітичних матеріалах. За словами Євгена, реалізовуватимуться нові формати і команда готує кілька цікавих експериментів. Зараз Mind у бета-версії, повноцінно видання запуститься протягом кількох тижнів.