Агенція з розкрутки сайтів
працюємо з 2006 року

Про компанію

SEO-Studio – одне з перших та найбільших у СНД маркетингових агентств.

Працюємо з 2006 року.
Спеціалізація: комплексний маркетинг, SEO, PPC, веб-аналітика, юзабіліті, розробка сайтів, SMM, SERM.

Про нас 1

З 2006 року SEO-Studio зміцнило позиції одного із лідерів СНД у сфері пошукового маркетингу. Ми розробили та впровадили унікальне програмне забезпечення, яке дозволяє миттєво реалізовувати наймасштабніші та найефективніші кампанії з просування в інтернеті. У січні 2015 року було відкрито офіс у Казахстані (м. Алмати).

Про нас 2
Про нас 3

SEO-Studio має статус Google Partner.

Про нас 4

Ми – компанія досвідчених професіоналів
З кожним роком ми вдосконалюємося, відкриваючи нові напрямки розвитку інтернет-маркетингу. Розкрутка сайтів – це те, чим ми займаємося щодня.

Про нас 5

Ми – технологи-практики
Аналіз змін алгоритмів пошукових систем, постійні практичні експерименти у пошуковому маркетингу, інноваційні розробки у сфері оптимізації та просування сайтів. Ми знаємо все про пошукові алгоритми.

Про нас 6

Ми – інтернет-маркетологи
Доскональне вивчення тенденцій ринку інтернет-реклами, розробка і впровадження прогресивних технологій оптимізації та просування сайтів. Ми не чекаємо новин від ринку. Ми самі створюємо тренди.

Про нас 7

Відгуки наших клієнтів

Про нас 8
Про нас 9
Про нас 10
Про нас 11
Про нас 12
Про нас 13

Щороку наші фахівці виступають на великих маркетингових конференціях по всій Україні та СНД, на яких детально розбирають цікаві завдання від клієнтів. Ми вміємо вирішувати нетривіальні завдання, які не соромно уявити ринку.

Про нас 14

Вам потрібно допомогти у просуванні сайту? Сміливо залишайте заявку