Агенція з розкрутки сайтів
працюємо з 2006 року

Лінкбілдінг (зовнішня SEO оптимізація)

Лінкбілдінг 4

Лінкбілдінг (Link building) – це зовнішня пошукова оптимізація, проставлення посилань на інших сайтах, які вказують на ваш сайт. Це збільшує довіру пошукових систем та надає авторитетності вашому сайту. Що позитивно позначається на зростанні ТОП-позицій та трафіку.

Замовити послугу

План робіт під час проведення лінкбілдингу

Анкор-лист

Вивчається поточний профіль зовнішніх посилань вашого сайту, відповідність його безпечному але максимально ефективному патерну просування на основі аналізу конкурентів у вашій ніші.

План проставлення посилань

Відповідно до поточного плану робіт у рамках стратегії просування сайту – формується план проставлення посилань для поточного періоду просування (наприклад, на поточний місяць). У цьому плані ми задаємо: які посилання, з якими показниками та якими анкорними текстами ми плануємо залучити.

Анкорний текст – це текст усередині посилання, що знаходиться між відкритим та закритим тегом посилання, наприклад

<a href="https://seo-studio.ua">SEO-Studio</a>

Види посилань, які використовуються при Лінкбілдінгу

Органічне просування сайту вимагає різноманітності типів посилань, що використовуються при побудові ефективного профілю посилань сайту.

Якість та безпека

При пошуку сайтів, на яких можна розмістити посилання – обов’язково розглядається безпека впливу такого посилання, а також якість такого впливу. Ми завжди обираємо лише такі сайти-донори, які мають релевантність просуваному сайту, правильну регіональну та мовну відповідність, відсутність спаму або забороненої інформації (“чорні” та “сірі” тематики бізнесу), загальний рівень трафіку та деякі специфічні SEO-метрики.

Питання щодо Лінкбілдингу


Лінкбілдінг що це?

Це побудова посилань на чужих сайтах, які ведуть ваш сайт.

Навіщо потрібні посилання в SEO?

Пошукові системи зчитують зовнішні посилання як рекомендації чужих сайтів довіряти вашому сайту. Це підвищує рейтинг вашого сайту в очах пошукової системи і є важливим складником під час досягнення ТОП-позицій та трафіку.

Що таке вічні посилання?

При розміщенні посилань усередині статей зазвичай створюється нова сторінка з цією статтею. Такі сторінки складають корисний контент сайту і, як правило, їхній цикл життя триває доти, доки живе сайт. Сторінка має постійну (ЧПУ) URL і завжди доступна роботам пошукових систем.

Замовити послугу